Uzņēmums  SIA ‘Ainma pluss’ ir dibināts  2010. gadā un šogad  aprit 8 gadi kopš darbības sākuma.  Šajā laikā uzņēmums ir attīstījies no  2 cilvēku personāla līdz  10  darbinieku kolektīvam – 2 no tiem strādā tirdzniecībā, 2 administrācijā un vadībā, 3 – remonta pakalpojumu nodrošināšanā un 3 kravas transportlīdzekļu vadītāji. Ainima pluss pamatdarbība ir remonta pakalpojumu sniegšana fiziskām un juridiskām personām, paralēli nodrošinot visa veida riepu, akumulatoru, disku mazumtirdzniecību vienuviet. Lai nodrošinātu iepriekš minēto saimniecisko darbību, uzņēmums ir labiekārtojis 280 m2 lielu telpu darbnīcām, kā arī 200 m2 tirdzniecībai un preču noliktavai.

Firma dinamiski attīstās un cenšas piedāvāt pēc iespējas vairāk ar transportu saistītu preču un pakalpojumu. Klientiem tiek piedāvāts pilns riepu montāžas, balansēšanas un remonta pakalpojumu spektrs. Uzņēmums Ainima pluss ir viens no retajiem Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu īpaši lielu riepu montāžu un balansēšanu ar jaunām, mūsdienīgām augsti tehnoloģiskām iekārtām, kas ļauj veikt pilnu darbu kompleksu saistībā ar riepām. Kvalificētais personāls nodrošina profesionālu apkalpošanas līmeni.  Mūsu mērķis ir sniegt kvalitatīvus auto remonta pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām, saglabājot pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmuma darbinieki ir orientēti uz ilgtspējīgas sadarbības veidošanu ar klientiem, kuras pamatā ir klientu apmierinātība ar sniegtajiem pakalpojumiem.

Viens no papildus darbības veidiem ir birstošu un specializētu kravu pārvadājumu veikšana ilggadējiem sadarbības partneriem. Ar mērķi nodrošināt partnera transporta pakalpojumu pieprasījumu, Ainima pluss transporta bāzē šobrīd ir  - 3 treilera platformas ar kravnesību līdz 38 tonnām, 3 piekabes birstošu kravu pārvadājumiem, 1 evakuators ar manipulatoru, SOS pakalpojumu sniegšanai uz ceļa .

Mēs lepojamies, ka 2013.gadā tika noslēgts Dīlera pārstāvniecības līgums ar Somu kompāniju Oy OFA attiecībā uz pārstāvniecību, zīmola attīstību Latvijas un Lietuvas tirgū, kas paredz premium klases tīkla ķēžu tirdzniecību iepriekšminētajos tirgos. Sadarbība ar nozares līderiem  sniedz iespēju piedāvāt klientiem optimālākos un izdevīgākos risinājumus efektīvam darbam mežā, celtniecības objektos un justies droši uz ceļa.  Pretslīdes ķēdes Clark Tracks riepu aizsardzības  kāpurķēdes nodrošina maksimālu drošību un komfortu pārvietojoties jebkurā situācijā. Uzņēmuma pārliecība, ka kvalitāte sniedz komfortu ikdienā un  ilgtermiņā nodrošina ne tikai emocionālu sirdsmieru, bet arī  ekonomiskus ieguvumus. 

Ar mērķi diversificēt darbību un pārklātu ne sezonas mēnešus, pagājušā gada nogalē uzņēmums paplašināja savu  darbību, piedāvājot  klientiem rezerves daļas un aprīkojumu ne tikai automašīnām, bet arī kravas transportam un industriālajai tehnikai. Tādējādi  tiek nodrošināts pilns preču un pakalpojumu spektrs dažādām mērķa auditorijām. Ainima pluss ir mūsdienīgs uzņēmums, kas seko līdzi un iespēju robežās pielāgojas aktuālajām tendencēm transporta nozarē. 

Misija: būt uzticamam partnerim fizisko un juridisko personu segmentā, kas nodrošina pilnu ar transportu un tehniku saistītu preču, pakalpojumu spektru, ar ekonomiski izdevīgiem piedāvājumiem klientiem Vidzemes un Latgales  reģionā.

Vīzija: kļūt par novērtētāko klientu sadarbības partneri, kas dinamiski attīstās tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas segmentā transporta nozarē.


0


 .